ANA SHİNE’IN YENİ OYUNU POKER GAME

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ANA SHİNE’IN YENİ OYUNU POKER GAME
Abone ol
“Tüm şarkılarım gerçek hikayelere dayanıyor ve Dijital Aşk, 7/24 sürekli telefonlarda olduğumuz için çevrimiçi yaşadığımız aşkın bir yansıması, aşkın duyusal anlamını kaybettiğimizi hissediyorum.”Hayallerinin peşinde koşarak bir başkası gibi olmamayı ilke edinen Ana Shine kendi dünyasından eserleri hayranlarıyla buluşturmayı sürdürüyor.

Aşkı bulma yolundaki deneyimlerinden süzerek yazdığı ve uçmak için kanatlara ihtiyacımız olmadığını, sevginin tek başına bizi göklere çıkarabileceğini anlattığı Dijital Love isimli şarkısından sonra hız kesmeden üretmeye devam eden Ana Shine, yeni single’ı ile sevenlerini heyecanlandırmayı başardı.

“Pek çok insan sadece kendini sever ama sevginin almak değil vermek olduğunu unuttular. Akıl oyunları oynarlar ve başkalarının duygularını umursamazlar. Kalbin açıksa, Aşk her zaman yolunu bulur... Risk almaktan korkma. Hayat bir oyun, onu oyna!”

Hem konusu hem de icra edilişi bakımından özgünlüğünü koruyan güzel sanatçı “Poker Game” ile oldukça herkesi ters köşe yapacağa benziyor. Gerçek aşkı anlamak ve hissetmek için mesafeleri yeni şarkısı ile tehlikeli bir oyun üzerinden kısaltacak: Poker!

“Naif bir gözdağı” ve “zarafet dolu bir meydan okuma” olarak adlandırılabilecek karmaşık hisler barından parçanın yaratacağı etki, daha önce dinlediğiniz aşk şarkılarına hiç benzemiyor. “Poker Game” gerçek aşkın doğasındaki gerilimi, müzikseverlerin iliklerine kadar yaşatacak gibi görünüyor.

Zorlu yaşamının üstesinden gelebilmek için genç yaşta Gucci, Armani ve Dolce & Gabbana gibi ünlü markalar için modellik yapmaya başlayan Ana Shine’ın “Poker Game” gibi bir şarkı yapması pek de şaşırtıcı olmasa gerek.

“Bence şarkıların her birinin kendi mesajı var; bazıları ilham kaynağı, diğerleri ise kendi deneyimlerim, umarım diğerlerinin ihtiyaç duyduklarında doğru kararı vermelerine yardımcı olabilir.”

Yaratıcı ruhunun özgürlüğe ihtiyacı olduğunu fark edip hayalinin peşinden tutkuyla sürüklenmeye karar veren sanatçının genç şarkıcı ve model adaylarına da bir tavsiyesi var: Pes etme!

Çünkü o etmedi ve İngiltere’de Céline Dion, Spice Girls ve Take That ile çalışmış efsane Eliot Kennedy ile tanıştıktan sonra ilk hayalini gerçekleştirdi: When I Was A Girl.

Ve ilk single’ı, Cover Me, Lights Out ve Freedom takip etti. En sonunda o büyük gün gelip çattı: 26 Mart 2021’de yetenekli müzisyen, ilk albümü Four Seasons of Love’ı duyurdu.

En büyük arzusu her yıl yeni bir albüm çıkarmak olan Ana Shine’ın hayallerini gerçekleştirmesi, bizi kendisine hayran bırakmaya devam etmesi ve her daim oyuna davet etmesini bekliyoruz.

Ana Shine’ın ilham veren yaşamı, şarkıları ve başarılarla dolu kariyerini mercek altına almak isteyenler için adres belli. Ve dikkat! Ana Shine ile oynamaya hazır mısın?

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MİSS EUROPE ÜÇÜNCÜSÜ ÇAKMAK’A HAİN ŞAKAÖnceki Haber

MİSS EUROPE ÜÇÜNCÜSÜ ÇAKMAK’A HAİN ŞAKA

ALANYA’DA DERYA BEDAVACI RÜZGARISonraki Haber

ALANYA’DA DERYA BEDAVACI RÜZGARI

Yorum Yazın