BRAİNWORKSVE SHERA’DAN STRATEJİK İŞBİRLİĞİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BRAİNWORKSVE SHERA’DAN STRATEJİK İŞBİRLİĞİ
Abone ol
TÜRKİYE'nin önde gelen dijital ve pazarlama ajanslarından Brainworks Global,Amerika’nın Oregon eyaletinde merkezi bulunan Shera Marketing Solutions ile stratejik partnerlik anlaşması imzaladı.

Brainworks Global, danışmanlık verdiği şirketleri Amerika kıtasına ulaştırmak, yeni ihracat yollarını ve ticari işbirliklerini keşfetme konusunda öncü bir adım attı.

Brainworks Global Kurucusu Umut Saçan, Los Angeles Başkonsolosluğu ve Ticaret Ataşesi'ne yaptıkları ziyaret ile birlikte, Amerikan pazarında önemli bir oyuncu olarak konumlanan Shera Marketing Solutions ile partnerlik kurduklarını söyledi.

YENİBİR DÜNYANIN KAPILARINI AÇIYORUZ

Brainworksolarak Türk firmalarına yeni bir dünyanın kapılarını açtıklarını dile getiren Umut Saçan, “Amerika kıtasında birçok köklü kuruma araştırma ve geliştirme çözümleri sunan,alt yapısı akademik, önemli vakaların çözümünde aktif rolalmış olan Shera, Türk şirketlerine Amerika’da BrainworksGlobal aracılığıyla çözümler üretecek. Silikon vadisi, SanFrancisco ve Los Angeles bölgesindeki start-up’ların dijital markalama çalışmalarını da Shera üzerinden Brainworks Globalüstlenecek” diye konuştu.

EKONOMİKBÜYÜME İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM

Shera Marketing Solutions şirketinin kurucusu ve Pasifik Üniversitesi’nde pazarlama alanında yardımcı doçent olan Lena Çavuşoğlu da “Bu işbirliğinin her iki ülkede iş yapan fakat birbirini anlamakta zorluk çeken iki kıta insanı için oldukça etkili sonuçlardoğuracağını düşünerek yola çıktık. Saat farkı ve lojistik maliyetlerini gözeterek mal ve hizmet ithalatı ve ihracatında şirketlerin önünü açacak faydacı, pratik, kesin ve net çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Shera Marketing Solutions ve Brainworks Global arasındaki bu stratejik partnerliğin Atlantik'in her iki yakasındaki işletmelere dijital ve yenilikçi çözümler getireceğine ve dolayısıyla ekonomik büyümeyi teşvik edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DEMON AZAB-ÜL KEM FRAGMANI YAYINLANDIÖnceki Haber

DEMON AZAB-ÜL KEM FRAGMANI YAYINLANDI

İKİ KAPILI HANIN DEV OZANI ŞİŞLİ’DE ANILACAKSonraki Haber

İKİ KAPILI HANIN DEV OZANI ŞİŞLİ’DE ANIL...

Yorum Yazın