DORA VE AHMET ALTINBAŞAK'TAN YENİ SİNGLE

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DORA VE AHMET ALTINBAŞAK'TAN YENİ SİNGLE
Abone ol
Dora ve Ahmet Altınbaşak, yeni single çalışması ''Gitme(Acı Var mı Acı)''isimli şarkılarını Erol Köse Prodüksiyon etiketi ile müzikseverlerle buluşturdu.

Şarkının söz ve müziği,Muhammet Alpaslan'a aitken,aranjör koltuğunda ise duayen isim Korat Eriş oturmakta.Şarkının düzenlemesi ise Ahmet Turan Uluç'a ait.

Evlilikleri ile sanat camiasında Safiye ve Faik Öztürk'e benzetilen Dora ve Ahmet ALTINBAŞAK çifti daha öncedenyayınladıkları ilk single çalışması ''KORKAR MIYIM''isimli eğlenceli şarkı ile milyonlarca izlenmiş,sosyal medyada viral olmuş,müzikseverlerin kalbini kazanmayı başarmış ve müzik otoritelerinden tam not almıştır. Ayrıca güzel çift bu şarkı ile 10 tane ödüle layık görülmüş ve şarkının başarısını perçinlemişlerdir. İstanbul doğumlu olan Dora Ercan Altınbaşak ayrıca sunuculuk, Oyunculuk ve Dans geçmişi ile dikkat çekmektedir.Bu alanlarda ciddi başarı sağlayan sanatçı,solistlik anlamında da mekanların aranan sanatçısı haline gelmiştir. Sanatçının eşi olan Ahmet Altınbaşak ise yapımcılık geçmişi,sinema ve reklam filmlerinde olan oyunculuk performansı ile de dikkat çekmektedir.Ahmet ALTINBAŞAK imparator İbrahim Tatlıses'in ''Tek Tek''şarkısının klibinde senaryo gereği imparatorun ortağı olarak boy göstermiş ve oyunculuk performansı ile büyük başarı sağlamıştır. Sanatçı olan güzel çiftin ''Gitme(Acı Var Mı Acı)''isimli şarkısının klip yönetmenliğini ise,bugüne kadar binlerce klibe hayat veren duayen yönetmen Erkan NAS üstlenmiştir.Çok eğlenceli bir klibe imza atan çift kısa sürede ciddi izlenme rakamlarına ulaşıp rekorlarına bir yenisini eklemişlerdir.Klipte sevilen sanatçı Dora'nın 75 yaşında olan öz babası oynamış ve senaryo gereği sünnet olarak inanılmaz eğlenceli bir sahneye imza atmıştır. Halen birçok ünlü mekanda sahneler alan Dora ve Ahmet ALTINBAŞAK çifti:''Bu şarkımızda çok ciddi bir emek var,uykusuz gecelerimiz var.Ekip olarak çok ciddi bir çalışma örneği var.Bu şarkımızın milyonlar tarafından sevileceğinden ve dinleneceğinden asla şüphemiz yok.''sözleri ile şarkıya olan inançlarını belirtiyorlar.Ayrıca güzel çift:''''Bülbüller yalnızca müzik üretirler, bizi eğlendirmek için. Bahçeleri yağmalamazlar, tarlalarda yuva yapmazlar. Yalnızca şarkı söylerler. Hem de yürekleri paralanana dek.İşte bizde yüreğimiz paralanana dek şarkılar söylemek istiyoruz.'' sözleri ile müziğe ve sanata olan bağlılığını gösteriyorlar. Ayrıca sevilen ikili Atv ekranlarında hafta içi hergün saat 14:00'da yayınlanan Mutfak Bahane isimli yemek yarışma programında,mutfaktaki hünerlerini sergileyerek yarışmacı olarak tv ekranında hayranlarının karşısına çıkıyorlar.Format gereği yarışmada Dora Altınbaşak'ın yaptığı yemekleri eşi Ahmet AltınbaşaK puanlayacak. Dora ve Ahmet Altınbaşak çiftinin''Gitme (Acı Var Mı Acı)''şarkısı müzik otoritesi ve müzikseverlerden tam not olarak kısa sürede sosyal medyada viral olarak paylaşım rekorları kırdı.Bu şarkı ile çok kısa sürede Türkiye radyolarında büyük bir beğeni kazanan ve listelere girmeyi başaran çiftin,daha neler yapacağı müzikseverler tarafından merakla bekleniyor.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
35 YILLIK HASRET ESRA EROL’DA SONA ERDİÖnceki Haber

35 YILLIK HASRET ESRA EROL’DA SONA ERDİ

GENCO ERKAL’IN YENİ OYUNU “İMPARATOR”Sonraki Haber

GENCO ERKAL’IN YENİ OYUNU “İMPARATOR”

Yorum Yazın