KEMAL CEYHAN'DAN ÇOCUKLARA ŞEKER PROJELER

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KEMAL CEYHAN'DAN ÇOCUKLARA ŞEKER PROJELER
Abone ol
Kurucusu olan Kemal Ceyhan ile Arzu Çelik Son yılların çocuklara yönelik en kapsamlı iyilik hareketi haline gelen Şeker Tadında Project, bu kez deprem mağduru çocukları sevindirdi. Deprem bölgesinde çocuklara hem sosyal etkinlikler düzenleyen proje ekibi, çeşitli yardımlarda dağıtarak, çocuklara 23 Nisan haftasında ikinci bir bayram yaşattılar.

4 YILDIR BİNLERCE ÇOCUĞA ULAŞTILAR

Gönüllü isimlerin 2020 yılında başlattığı Şeker Tadına Project, bugüne kadar ülkenin dört bir yanında binlerce çocuğa ulaştı. Çocuklara eğitim, sağlık başta olmak üzere birçok alanda destek veren proje son olarak Gaziantep'in depremden en büyük zararı gören Nurdağı ve İslahiye ilçesinde depremin acılarını yaşayan çocuklarla buluştular.

ÇOCUKLAR BAYRAM TADINDA EĞLENDİLER

Asrın felaketinin yaşandığı tüm illere giden Şeker Tadında Projesinin üyeleri hafta sonu Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Bagbaşı Köyü’nü ziyaret ederek depremzede çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Köy meydanında toplanan çocuklar hediyelerini alırken müzik eşliğinde eğlendi. Ağabey ve ablaların ellerinden hediyeleri alan çocukların mutlulukları görülmeye değerdi. Palyaço eşliğinde eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar kendilerine ikram edilen patlamış mısır ve dondurma ikrami ile keyifli anlar geçirdi.

GÖNÜLLÜ İSİMLER ACILARI PAYLAŞIYOR

Projenin kurucularından Kemal Ceyhan ve Arzu Çelik, "Projemizin amacı yetim ve öksüz çocuklara umut ışığı olmak. Çocuklarımızın temel ihtiyaçlarından eğitimlerine kadar birçok konuda destek sağlıyoruz. Çünkü her bir çocuk, geleceğimizin en değerli mirasıdır. Ekibimizle elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Çocuklara yalnız olmadıklarını hissettirmek en büyük isteğimiz. Onların bir gülüşü ömre bedel" dediler. Kemal Ceyhan ve Arzu Çelik nerede yardıma muhtaç bir çocuk varsa yardıma koşmaya devam eden iyilik hareketi Şeker Tadında Project adı altında devam ederken gelecek yardımları da bekliyorlar.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ECE SEÇKİN ’’LAMBALAR’’ İLE YEPYENİ BİR MÜZİKAL DÖNEME BAŞLANGIÇ YAPIYORÖnceki Haber

ECE SEÇKİN ’’LAMBALAR’’ İLE YEPYENİ BİR...

EDA PALA YENİ ŞARKISI İÇİN KOLLARI SIVADISonraki Haber

EDA PALA YENİ ŞARKISI İÇİN KOLLARI SIVAD...

Yorum Yazın