MUTLU ESBAŞ’LILARIN SESİ LÜKSEMBURG’DAN YANKILANDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MUTLU ESBAŞ’LILARIN SESİ LÜKSEMBURG’DAN YANKILANDI
Abone ol
İŞYERİ kültüründe küresel otorite olan Great Place to Work, Avrupa genelinde çalışanlarının mutluluğu ile fark yaratan 3.300’den fazla firma arasında yaptığı değerlendirmede ESBAŞ’ı, ikinci kez Avrupa’nın en iyi 150 şirketi arasında gösterdi.

Esbaş, bu yıl 2.6 milyon çalışanın dahil olduğu Trust Index anketinden elde edilen verilerle oluşturulan Best Workplaces in Europe 2023 (Avrupa’nın En İyi Şirketleri) listesinde Orta Büyüklükteki Şirket Kategorisinde yer aldı.

21 Eylül akşamı Lüksemburg’da bulunan Avrupa Kongre Merkezinde gerçekleşen, Avrupa’nın En İyi Şirketleri 2023 (Best Workplaces in Europe) Ödül Töreninde açıklanan Avrupa’nın en iyi 150 şirketi arasında ESBAŞ da yer aldı. ESBAŞ’ın 2022 yılında da girmeyi başardığı Avrupa’nın İyi Şirketleri Listesine bu yıl Türkiye’den 12 şirket seçildi.

Avrupa’nın En İyi Şirketleri Listesi’ne, çalışan deneyimi anketlerinden elde edilen verilere göre esnek çalışma modeli, iş arkadaşları tarafından önemsenme, psikolojik ve duygusal olarak sağlıklı işyeri deneyimi gibi konularda fark yaratan firmalar girebildi.

Bu yıl listeye giren şirketleri kutlayan Great Place To Work CEO’su Michael C. Bush, “ Listede yer alan organizasyonlar dünya genelindeki tüm pazarlardaki şirketlere örnek oluyor. Bu firmalar çalışanları için güven temelli kurumlar inşa ederek harika iş, yeni fikirler ve daha güçlü iş sonuçları elde ettiler” dedi.

Avrupa’da aldıkları başarılı sonucu değerlendiren Esbaş Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler de, şirketlerinin 2022 yılında da Avrupa’nın En İyi Şirketleri Listesine girdiğini hatırlatarak, aynı başarıyı bu yıl da göstermiş oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi. İş yeri kültüründe global otorite olan GPTW’nin her yıl Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi iş yerlerini seçerken, şirketlerin çalışanlarından aldığı geri bildirimleri değerlendirerek listeleri hazırladığına dikkat çeken Dr. Faruk Güler, “ Esbaş, Türkiye’de dört kez üst üste, Avrupa’da ise iki kez üst üste en iyi şirketler listesine girmeyi başarmış bir şirkettir. Uluslararası bir organizasyonun, Avrupa genelinde 3 bin 300 firma arasında yapılan değerlendirmede şirketimizi iki kez üst üste Avrupa’nın en iyi şirketleri arasında göstermiş olmasını çok önemsiyoruz. Esbaş kurumsallaşmada mükemmellik yolculuğuna çıktığından bu yana çok güzel ödüller aldı ve en son Avrupa’nın en iyi şirketleri arasına girerek çıtasını çok yükseltti. Bu başarıyı çalışanlarımızla kurduğumuz güçlü bağ sayesinde kazandık. Bu güçlü bağ bizlere çok daha büyük başarılar kazandıracaktır” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
N∀Z’DAN YENİ SİNGLE ’’BİL İSTEDİM’’Önceki Haber

N∀Z’DAN YENİ SİNGLE ’’BİL İSTEDİM’’

İSTANBUL'DAKİ İLK GECESİ SOLD OUTSonraki Haber

İSTANBUL'DAKİ İLK GECESİ SOLD OUT

Yorum Yazın