VİZYONUMU VE HAYALİMİ ÜST SEVİYELERE TAŞIDIM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
VİZYONUMU VE HAYALİMİ ÜST SEVİYELERE TAŞIDIM
Abone ol
Fikirleriyle koyun tiftiğinden ipliğe ve oradan dokumaya, dokumadan giyime dönüştüren, bir Yün Ormanı’nı, konfeksiyonda yeni bir yaşam tarzı yaratan Boyner Holding - Altınyıldız Dokuma ve Konfeksiyon Fabrikalarının kurucusu Sayın Ali Osman Boyner’in öğrencisi olarak vizyon ve hayali ile yarına giden yoluma başladım.

Moda da öncü ve “MODA VAKKO” dur diyen Kimliğinin çatısı altında VAKKO da Gömlek, Takım Elbise, Gelinlik, Parfüm, Çanta Üretim, Kadın/Erkek Üretim ve Kurumsal Üretimleri ile ilgili Tüm Üretim Bölümlerinde Üst Düzey Yönetici olarak tamamladım..

Vizyonumu ve hayalimi üst seviyelere taşıdım. Yeni stil kurallarına giden yolumda bana desteklerini esirgemeyen büyük Koç Topluluk Kültürünü yaşatan ve giyim tarzını en üst seviyelerde taşıyan Koç Holding Onursal Başkanı Saygıdeğer Büyüğüm Sayın Rahmi Mustafa Koç’ un öğrencisi olarak vizyon ve hayalimi devam ettim.

Şimdi Saygıdeğer üstatlarımın ve Büyüklerimin desteklerini arkama alarak kendi işimde hayallerime devam ediyorum.

HEDEFLERİM

Konfeksiyonda sahip olduğum bu tecrübelerimi ve oradan mağazaya giden yolumu açan, daima etkileyici Vizyon’ u geniş, dünya çapında öngörülere sahip bir stil ile inşa ettiren, 50 yıldan fazla süren tecrübesi ile İnovasyon anlayışıyla, köklerimi yarına hazırlanmamı sağlayan Orka Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Saygıdeğer Hocam Haldun Orakçıoğlu’ nun öğrencisi olarak stilde Ve giden yolumda, bu tecrübelerim ile Türkiye’ den başlayarak Milano’da, Barcelona’ da, Paris’te, Londra’ da, Şanghay’da Ürdün Amman’ da mağazalar açmak ve dünyanın herhangi bir yerine ait olma hissi ile yeni ufuklara açılıyorum.

Tecrübelerime başladığım 1994 yılından beri erkek giyimini şekillendirmekte. Sürekli olarak geçirdiğimiz evrim boyunca modern erkeğe yeni terzilik yöntemleri sunmaktayım. Bugüne dek yürüdüğüm yoldan ilham alarak yarına giden yolda da güvenle sizlerle ilerliyor olacağım.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
REKOR KIRDIÖnceki Haber

REKOR KIRDI

MERVE BOLUĞUR'UN İMZA GÜNÜNDE İZDİHAMSonraki Haber

MERVE BOLUĞUR'UN İMZA GÜNÜNDE İZDİHAM

Yorum Yazın