ZEHRA'DAN İBRAHİM ERKAL COVER'I

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ZEHRA'DAN İBRAHİM ERKAL COVER'I
Abone ol
İbrahim Erkal 'HÜRMET' albümünden peş peşe yepyeni tekliler yayınlanmaya devam ediyor. 'Unutmayacağım'' Tekir'in yorumuyla ok sevildikten sonra şimdi de popüler müziğin renkli simalarından Zehra 'Olamadım' ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının video klibinin yönetmenliğini Merve Duran üstlendi.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay  sunulmaya devam ediyor.

Yönetmen: Merve Duran Görüntü Yönetmeni: Cengizhan Demir Uygulayıcı Yapımcı: Ahmet Berk Taşçı Işık Şefi: Onur Karaca / Pusula Işık Kurgu: Berke Küçük Renk: Amirali Ghorbanzadeh Yönetmen Asistanı: Beyza Atay Kamera Asistanı: Batuhan Akansu Işık Asistanı: Polat Coşkun Prodüksiyon Asistanı: Mehmet Özinal

Aşkın aleviyle yanar yürekler Sevgi pastasından bir nasip bekler Boşuna mı gitti bunca emekler? Kurunun yanında yaş olamadım Yaş olamadım, yaş olamadım ben Boşuna mı gitti bunca emekler? Kurunun yanında yaş olamadım Yaş olamadım, yaş olamadım ben Hasretin yükünü hep bendim çeken Sensiz geçen her gün bağrımda diken Sen gözümün nuru, bebeği iken Ben gözüne kirpik, kaş olamadım Kaş olamadım, kaş olamadım ben Aşkın aleviyle yanar yürekler Sevgi pastasından bir nasip bekler Boşuna mı gitti bunca emekler? Kurunun yanında yaş olamadım Yaş olamadım, yaş olamadım ben Boşuna mı gitti bunca emekler? Kurunun yanında yaş olamadım Yaş olamadım, yaş olamadım ben Aşkın...


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CANSEVER VE DJ MAHMUT GÖRGEN’İN GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİÖnceki Haber

CANSEVER VE DJ MAHMUT GÖRGEN’İN GÜÇLÜ İŞ...

HÜSEYİN ALTIN, VEFATININ 7. YILINDA MEZARI BAŞINDA ANILDISonraki Haber

HÜSEYİN ALTIN, VEFATININ 7. YILINDA MEZA...

Yorum Yazın